POLITYKA PRYWATNOŚCI SPORT.ELKA.PL
X
W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności" ZAMKNIJ

Żużel

 

Pozostałe artykuły:

26.06.2017
Zakończył mecz z urazem ręki
Zengota: Kibicuję Falubazowi, ale nie ma odpuszczania
Marek Cieślak ogłosił skład
Dwóch leszczyńskich Byków w drużynie na SWC
Kolejarz Opole – Kolejarz Rawicz 63:27
Niedźwiadki bez szans
25.06.2017
Ekantor.pl Falubaz – Fogo Unia 42:48
Pokonać Myszy to dla nich małe Miki
Pojedynek odwiecznych rywali
Powtórki z Leszna w Zielonej Górze raczej nie będzie
Drugi leszczyński Byk w finale IMEJ
Dominik Kubera wygrywa w Macon
24.06.2017
Dwóch Polaków na podium Grand Prix Danii
Janowski znowu najszybszy w Horsens
23.06.2017
Jutro półfinał w Macon
Leszczyńskie Byki na francuskim torze
Ostatni turniej przed wakacjami
Speedway Grand Prix po raz trzeci w Horsens
Utrzymał Fogo Unię w grze
Smektała: Taki wyścig dodaje skrzydeł
22.06.2017
ROW Rybnik – Fogo Unia Leszno 44:46
Zwycięstwo wyszarpane w kurzu
21.06.2017
Ważne starcie dla obu zespołów
Rybnik podejście drugie
Za nami VI runda DMPJ
Fogo Unia czwarta we Wrocławiu
Fogo Unia bez zmian
Składy na mecz z Falubazem
20.06.2017
Wieści z żużlowej Szwecji
Szesnastka Piotra Pawlickiego
19.06.2017
Kubera bez awansu
Kołodziej w finale IMP
Transmisja na antenie Radia Elka
Składy na mecz Fogo Unii z Rybnikiem
18.06.2017
Fogo Unia Leszno – Włókniarz Vitroszlif Crossfit Cz-wa 57:33
Dominacja Byków, liderzy odzyskali moc
Za nami drugi półfinał
W Terenzano plan wykonany w 100%
16.06.2017
Przygotowania do meczu z Częstochową
Trening wczoraj, dzisiaj i jutro
W lipcu kolejne badania
Pedersen nie wraca na tor
15.06.2017
Wciąż szuka prędkości
Pawlicki: Takie zawody dają psychiczny spokój
Emocjonujące ściganie w Olching
Pawlicki w Grand Prix Challenge
Kolejna runda ligi duńskiej
Kildemand liderem Team Fjelsted
15.06.2017
Smektała za Pawlickiego
Polacy lepsi od Rosjan
W Łodzi najlepsza Sparta
Fogo Unia trzecia
Podejmą rywala z Częstochowy
Składy na niedzielę
Do Olching po awans
Piotr Pawlicki walczy o SGP 2018
13.06.2017
Wtorek na torach w Szwecji
Najmłodszy i najskuteczniejszy
Komplet Dominika Kubery
Fogo Unia i Stal najlepsze w Zielonej Górze
12.06.2017
Bali się leszczyńskich juniorów?
Dobrucki: To GKSŻ odwołała rundę DMPJ
Smektała liderem
Juniorzy Fogo Unii najlepsi w Rawiczu
Piotr Baron: Trzeba się wziąć do roboty
Są luki, jest kryzys, będzie zgrupowanie
11.06.2017
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno 51:39
Byki wolne i bezradne
Transmisja w Radiu Elka od godz. 18:45
Fogo Unia jedzie do Wrocławia
10.06.2017
Wilki lepsze od Niedźwiadków
Porażka jest, ale wstydu nie było
Dudek wciąż liderem Grand Prix
Doyle znowu najlepszy na Markecie
Bartosz Smektała w finale IMEJ
Leszczyński Byk wygrywa na Węgrzech
Czy na podium stanie Polak?
Dziś czeska Praga
09.06.2017
Hampel wygrywa w Ostrowie Wielkopolskim
Musielak i Zengota również w finale IMP
Kolejna książka Wiesława Dobruszka
Bardzo "leszczyński" Żużlowy Leksykon Ligowy
07.06.2017
Składy na Wrocław
Fogo Unia bez Pedersena
Trzech leszczyńskich Byków w szerokiej kadrze
Marek Cieślak odkrywa karty przed SWC
06.06.2017
Kontuzja Damiana Balińskiego
W Szwecji porażki "leszczyńskich" drużyn
05.06.2017
Ostatnia runda eliminacyjna
Kildemand najlepszy w Abensbergu
Nowy termin spotkania
W Rybniku 22 czerwca
04.06.2017
Deszcz pokrzyżował plany
Mecz w Rybniku odwołany!
Remis na wyjeździe
Debiut w barwach piratów

Najbliższe wydarzenia

07.07.
Baraż i Finał Drużynowego Pucharu Świata
Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
 
 
16.07.
Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole
Stadion im. Floriana Kapały, Rawicz
 
 
30.07.
Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń
Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
 
 
05.08.
Kolejarz Rawicz - Naturalna Medycyna Psż Poznań
Stadion im. Floriana Kapały, Rawicz
 
 
06.08.
Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów
Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
 
 
20.08.
Fogo Unia Leszno - Row Rybnik
Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
 

Wideo

07.07.2017
Żużel/Kibice
18.06.2017 4. Mleczny Bieg w Gostyniu
Sport/Biegi
18.06.2017 Tęcza Leszno Mistrzem Polski U14
Sport/Koszykówka
18.06.2017 Dekoracja Mistrzyń Polski U14 Tęcza Leszno
Sport/Koszykówka

Tabele wyników

PGE Ekstraliga 2017
 MPKTBZRP+/-
1. Cash Broker Stal Gorzów915261254
2. BETARD Sparta Wrocław814260247
3. FOGO Unia Leszno913160360
4. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra81215122
5. ROW Rybnik7713046
6. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa970315-56
7. Get Well Toruń1040208-50
8. MRGARDEN GKM Grudziądz841116-63
Polska 2. Liga Żużlowa 2017
 MPKTBZRP+/-
1. Speed Car Motor Lublin815170165
2. GTM Start Gniezno8132512108
3. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.813160215
4. KSM Krosno811241314
5. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań760304-61
6. Stal-Met Kolejarz Opole9512075
7. Kolejarz Rawicz800008-146
Grand Prix 2017
ZawodnikPKTKraj
1. Patryk Dudek65Polska
2. Jason Doyle65Australia
3. Maciej Janowski58Polska
4. Fredrik Lindgren51Szwecja
5. Tai Woffinden48Wielka Brytania
6. Emil Sajfutdinow47Rosja
7. Greg Hancock45Stany Zjednoczone
8. Martin Vaculik45Słowacja
9. Piotr Pawlicki43Polska
10. Bartosz Zmarzlik39Polska
11. Matej Zagar36Słowenia
12. Chris Holder34Australia
13. Niels Kristian Iversen31Dania
14. Antonio Lindbaeck29Szwecja
15. Vaclav Milik13Czechy
16. Peter Kildemand12Dania
17. Nicki Pedersen8Dania
18. Maksim Bogdanow8Łotwa
19. Kenneth Bjerre7Dania
20. Przemysław Pawlicki3Polska
21. Nick Skorja1Słowenia
22. 0

Forum: Żużel

na zawsze unia leszno
przez kibic unii
dzień dobry prezes niech pan uzasadni swoją wypowiedz Zengota zmarnował szansę. Ligę obejrzy z trybun? http://www.przegladsportowy.pl/zuzel/pge-ekstraliga,zengota-zmarnowal-szanse-lige-obejrzy-z-trybun-,artykul,775535,1,984.html dziękuje i pozdrawiam więcej >>
Skomentuj
2017-04-10 18:39:53
 
Nowy temat
zasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub usunięcie wiadomości, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Wiadomości zawierające wulgaryzmy będą usuwane.
  • Wiadomości promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.158.31.149. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
 

Terminarze spotkań

PGE Ekstraliga 2017
09.07
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - FOGO Unia Leszno
09.07
BETARD Sparta Wrocław - ROW Rybnik
12.07
ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
16.07
ROW Rybnik - BETARD Sparta Wrocław
 
Polska 2. Liga Żużlowa 2017
09.07
Speed Car Motor Lublin - KSM Krosno
09.07
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
09.07
GTM Start Gniezno - Kolejarz Rawicz
15.07
Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Speed Car Motor Lublin
 
Grand Prix 2017
22.07
Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff
12.08
Grand Prix Szwecji w Malilli
26.08
Grand Prix Polski w Gorzowie
09.09
Grand Prix Niemiec w Teterow
23.09
Grand Prix Sztokholmu
 
Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png