Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

DODAJ RELACJĘ UTWÓRZ WYDARZENIE

Karty: Kop

 

Turniej w Starej Oborze

Zagrali w kopa

(fot. Grzegorz Ratajczak)
13.02.2014 Przedstawiciele regionu leszczyńskiego zagrali w IV Otwartym Turnieju Kopa Sportowego w Starej Oborze, który zgromadził 68 uczestników. W klasyfikacji regionalnej najwyższe, piąte miejsce zajął Eugeniusz Bednarek z Kościana, natomiast w podsumowaniu drużynowym kościańska ekipa znalazła się na trzeciej pozycji.


Impreza organizował Urząd Miasta i Gminy oraz Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wielkopolskim.

Klasyfikacja indywidualna:
1 miejsce: Tadeusz Kryś 21:177
2 miejsce: Henryk Kuźma 21:142
3 miejsce: Przemysław Urny 20:147
4 miejsce: Mieczysław Duda 19:101
5 miejsce: Eugeniusz Bednarek 19:87  -  Kościan
6 miejsce: Andrzej Rogacki 17:134
7 miejsce: Henryk Grobelny 17:125 -  Kurza Góra
8 miejsce: Krystian Matyjasik 17:91
9 miejsce: Mieczysław Wojtkowski 16:57
10 miejsce: Roman Skrzypczak 16:53
11 miejsce: Bogdan Kaczmarek 16:52
12 miejsce: Marek Balcerek 16:34
13 miejsce: Leszek Chojnicki 16:0
14 miejsce: Sławomir Czubak 14:80
15 miejsce: Stanisław Krawczyk 14:35
16 miejsce: Stefan Wosik 14:24
17 miejsce: Stanisław Kostka 14:23
18 miejsce: Jerzy Piechowiak 14:19 - Kościan
19 miejsce: Edward Marciniak 14:18
20 miejsce: Andrzej Leśnierowski 14:16
21 miejsce: Tomasz Nabzdyk 13,5:56
22 miejsce: Stanisław Grzesiek 13:77
23 miejsce: Andrzej Burlaga 13:47
24 miejsce: Józef Słomianny 13:45
25 miejsce: Eugeniusz Nowakowski 13:5
26 miejsce: Michał Dopierała 12:70
27 miejsce: Nikodem Robakowski 12:61
28 miejsce: Andrzej Kukfisz 12:16
29 miejsce: Wacław Skoczylas 12:15
30 miejsce: Jerzy Burdziąg 12:11
31 miejsce: Krzysztof Matyjasik 12:6
32 miejsce: Jacek Andrzejewski 12:0
33 miejsce: Stefan Ostojski 12:- 20
34 miejsce: Karol Wójcik 11:36
35 miejsce: Hubert Kazubek 11:-16
36 miejsce: Dominik Szwałek 11:-31
37 miejsce: Zenon Ciesiółka 11:-55
38 miejsce: Krzysztof Leśnierowski 10:21
39 miejsce: Wiesław Głuszek 10:15
40 miejsce: Aleksander Kaczmarek 10:-5
41 miejsce: Zenon Półrolniczak 10:-13
42 miejsce: Stanisław Skrzypczak 10:-27
43 miejsce: Henryk Frala 10:-47
44 miejsce: Piotr Janicki 10:-51
45 miejsce: Edward Moch 9:27
46 miejsce: Aleksander Majsnerowski 9:12
47 miejsce: Benedykt Szwałek 9:-14
48 miejsce: Henryk Duda 9:-25
49 miejsce: Grzegorz Ratajczak 9:-26 - Kurza Góra
50 miejsce: Czesław Kubera 9:-37
51 miejsce: Andrzej Szymczak 9:-82
52 miejsce: Andrzej Błażejczyk 8,5:-59
53 miejsce: Krzysztof Gęstwa 8:-20
54 miejsce: Czesław Zygmunt 8:-26
55 miejsce: Paweł Czubak 8:-43
56 miejsce: Wojciech Dykcik 8:-69
57 miejsce: Wojciech Glinkowski 8:-89
58 miejsce: Stanisław Pierzchała 7,5:-58
59 miejsce: Krzysztof Widera 7:-49
60 miejsce: Jerzy Chojnicki 7:-77
61 miejsce: Andrzej Strzelczyk 6:-86
62 miejsce: Ryszard Borowczyk 5,5:-53
63 miejsce: Marcin Borowczyk 5:-112
64 miejsce: Rafał Szczotka 4:-84
65 miejsce: Marcin Jędrzejczak 3:-119
66 miejsce: Jan Mocek 2:-254
67 miejsce: Natalia Szwałek 1:-105
68 miejsce: Jerzy Matyjasik 1:-148

Klasyfikacja drużynowa:       

1 miejsce: JAROCIN – (60:197) – Stanisław Krawczyk, Tadeusz Kryś, Eugeniusz Nowakowski, Stefan Ostojski,
       
2 miejsce: OKAZJA – (59:234) – Henryk Kuźma, Stanisław Grzesiek, Czesław Kubera, Bogdan Kaczmarek,

3 miejsce: KOŚCIAN – (59:205) – Jerzy Piechowiak, Grzegorz Ratajczak, Henryk Grobelny, Eugeniusz Bednarek,     

4 miejsce: MIESZANA - (55:147) – Jacek Andrzejewski, Andrzej Kukfisz, Hubert Kazubek, Przemysław Urny,
       
5 miejsce: BOREK WLKP. - (50:195) – Edward Moch, Michał Dopierała, Józef Słomianny, Roman Skrzypczak, 

6 miejsce: OGNISTY OGIEŃ – (49,5:42) – Edward Marciniak, Wacław Skoczylas, Tomasz Nabzdyk, Henryk Frala,      

7 miejsce: ORLA-JUTROSIN – (47:100) – Aleksander Majsnerowski, Czesław Zygmunt, Marek Balcerek, Sławomir Czubak,            

8 miejsce: WILKI – (44:-43) – Stefan Wosik, Marcin Borowczyk, Andrzej Rogacki, Wojciech Glinkowski,          

9 miejsce: KROTOSZYN - (44:-70) – Stanisław Kostka, Henryk Duda, Zenon Półrolniczak, Zenon Ciesiółka,          

10 miejsce: KOŹMIN WLKP. 2 – (43:-85) – Nikodem Robakowski, Wojciech Dykcik, Leszek Chojnicki, Jerzy Chojnicki,        

11 miejsce: PLESZEWIOKI – (41:-15) – Krystian Matyjasik, Krzysztof Matyjasik, Jerzy Matyjasik, Karol Wójcik,        

12 miejsce: NOWA WIEŚ – (38:-52) – Rafał Szczotka, Krzysztof Gęstwa, Krzysztof Widera, Mieczysław Duda,          

13 miejsce: ŚREM – (37,5:-68) – Mieczysław Wojtkowski, Marcin Jędrzejczak, Ryszard Borowczyk, Andrzej Burlaga,       

14 miejsce: HURAGAN – (37:-157) – Stanisław Skrzypczak, Andrzej Szymczak, Aleksander Kaczmarek, Paweł Czubak,

15 miejsce: KOŹMIN WLKP. - (36:-153) – Stanisław Pierzchała, Wiesław Głuszek, Andrzej Błażejczyk, Piotr Janicki,

16 miejsce: OBRA – (33:-139) – Dominik Szwałek, Benedykt Szwałek, Natalia Szwałek, Jerzy Burdziąg,
           
17 miejsce: PADPOL - (32:-303) – Andrzej Leśnierowski, Krzysztof Leśnierowski, Jan Mocek, Andrzej Strzelczyk.

Klaudia Borowska
 


Dodaj komentarz

zasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji komentarzy, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 

Kod antyspamowy
Odśwież

Dodaj zdjęcia do artykułu

zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 
 

Najbliższe wydarzenia

Wideo

19.09.2018
Żużel/Kibice
19.09.2018 Piotr Baron cztery dni przed finałem
Żużel/2018
19.09.2018 Aneta Nowak i Piotr Baron podpisują flagę
Żużel/Kibice
17.09.2018 Piotr Rusiecki podpisuje finałową flagę
Żużel/Kibice

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png